Bezichtigingformulier
"Gert van VC makelaars is een gewoon persoon zonder de (vaak gebruikelijke) makelaars arrogantie. Met nuchterheid en realisme geeft hij onze woning in de verkoop genomen en het proces begeleid. Erg fijn was, dat hij zelf alle 1e bezichtigingen gedaan heeft . De korte terugkoppelingen na elke bezichtiging waren duidelijk en helder. Kortom zeer gewaardeerd."
"Deze makelaar werd ons aanbevolen door mijn neef. Het contact liep prima, goed overleg, korte lijntjes, snelle acties en kennis van zaken."
"Meedenken, meebewegen, goede adviezen, snel schakelen in één woord top!"
"Ik kan niet anders dan positief zijn over VC Makelaars. De communicatie was erg prettig, afspraken werden altijd nagekomen en ze hebben duidelijk verstand van zaken. Omdat dit onze eerste keer was dat we een huis hebben verkocht was het een spannend proces met veel vragen. We werden van begin tot eind goed begeleid en er werd snel antwoord gegeven op onze vragen. Met uiteindelijk een mooi resultaat tot gevolg!"
“Prettige begeleiding, lekkere korte lijnen en actief met elkaar bespreken wat de mogelijkheden zijn. Zeker een aanbeveling waard!”
“Enorm goed begeleid in het verkoop proces! VC makelaars zijn goed bereikbaar voor vragen en altijd bereid te helpe.”
“Wij hebben een goede ervaring. Communicatie was helder en duidelijk. Na bezichtiging ontvingen we meteen een app hoe het verlopen was. Bij vragen onmiddellijk antwoord. Kortom zeer tevreden."
Contact met de makelaar was uitstekend. Snelle professionele reacties op onze vragen. Altijd bereikbaar per app. Weet van aanpakken.
"Zeer tevreden over de verkoop. Binnen drie weken verkocht. Goede presentatie, goed bereikbaar, direct handelen."
"Gert en zijn team hebben ons uitstekend begeleid tijdens het hele verkooptraject. De communicatie was vanaf het eerste moment snel, duidelijk en heel prettig. Ze denken actief mee, komen met sterke ideeën en nemen echt de tijd om samen naar het beste resultaat toe te werken.Dankzij hun aanpak was onze woning snel en tegen goede voorwaarden verkocht. We raden VC Makelaars dan ook van harte aan. Het is een betrokken team dat prettig in de omgang is, snel schakelt en precies weet wat er speelt in de lokale markt. Absoluut een aanrader!"
"Zowel Gert als Wessel hebben ons enorm geholpen in het maken van beslissingen waar we voor kwamen te staan. Er is alles uit de kast gehaald om een voor ons tevreden afhandeling plaats te laten vinden. Ze hebben lokale marktkennis en geven goede adviezen. We raden hen ten zeerste aan!"
"Van bezichtiging tot en met het tekenen van de notaris erg betrokken geweest. Heel fijn team van VC om mee samen te werken. Voor alle vragen binnen zeer korte tijd antwoord en een goede begeleiding!"